BRUSNI PAPIR 115MMX50M, GR 240 PROFIX 49055
Koda izdelka: 157587
Blagovna znamka: PROLINE
Zaloga pri dobavitelju:  Preveri rok dobave
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Izdelka ne morete naročiti, ker ga nimamo zalogi.
Prosimo, pošljite nam povpraševanje. Hvala za razumevanje.
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Brusni papir. Podlaga je iz papirja tipa D, premaz pa iz normalno, napol odprte glinice. Vezivo je sinteti“…na smola. ’çirina: 115mm Dolžina: 50m Postopek granulacije: 240 Uporablja se za bru‘ženje lesa, kovine, plastike, barv in lakov, mavca, ometa, itd.
Ostali izdelki iz te kategorije
papir-brusgr120-dw443-za-dw443-dewalt-dt3125_5035048059166_main.jpg
PAPIR BRUS.GR.120 DW443 /ZA DW443 Dewalt DT3125
Toplotno odporno smolno lepilo, idealno za bru‘ženje. Trdna in trpežna papirnata podlaga ...
papir-brusni-115mmx5m-gr-80-proline-proline-49042_5903755490421_main.jpg
PAPIR BRUSNI 115MMX5M GR 80 PROLINE PROFIX 49042
Brusni papir. Podlaga je iz papirja tipa D, premaz pa iz normalno, napol odprte glinice. Vezivo ...
brusni-disk-125mm-gr40-proline-proline-44854_5903755448545_main.jpg
BRUSNI DISK 125MM GR.40 PROLINE PROFIX 44854
Brusni disk 125mm, gr 40 za bru‘ženje kovine.
diski-brusni-vlaknasti-180mm-5kom-gr-80-proline-proline-49162_5903755491626_main.jpg
DISKI BRUSNI VLAKNASTI 180MM 5KOM GR 80 PROLINE PROFIX 49162
Vlaknasti brusni disk. Podlaga je iz vlaken, premaz pa iz glinice. Vezivo je sinteti“…na ...
nls-papir-brusilni-gr220-115-140-10-pack-dewalt-dt3007_5035048066584_main.jpg
NLS PAPIR BRUSILNI GR.220 115/140; 10 PACK Dewalt DT3007
PAPIR BRUSILNI GR.220 115/140; 10 PACK
papir-brusni-trikotni-z-luknjami-93x93mm-5kom-gr-1-proline-49153_5903755491534_main.jpg
PAPIR BRUSNI TRIKOTNI Z LUKNJAMI 93X93MM 5KOM GR 1 PROFIX 49153
Brusni papir trikotni. Podlaga je iz težkega papirja tipa E, premaz pa iz glinice. Vezivo ...
papir-brusni-vodoodporni-230x280mm-gr-320-proline-proline-49109_5903755491091_main.jpg