ASUS TUF Gaming VG32AQA1A Gaming Monitor - 32' (31.5' viewable), QHD (2560 x 1440), Overclock to 170Hz (above 144Hz), Extreme Low Motion Blur™, Freesync Premium™, 1ms (MPRT), Shadow Boost, HDR, DisplayWidget Lite
Koda izdelka: 189137
Blagovna znamka: ASUS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1318849
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike VA
Dolžina diagonale 32"
Gledljiva dolžina diagonale 31.5"
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.272 mm
Število barv 16.7 M
Najvišja ločljivost 2560 x 1440
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 170 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 250 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 250 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 170 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 48 Hz
Svetlost slike 300 kandel / m²
Kontrast slike 3 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 1 ms
Obdelava zaslona Anti-glare
Razmerje slike 16:09
Ergonomske lastnosti Nagib
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 2 W
Izhodna moč 4 W
DisplayPort 1
HDMI 2 (HDMI (Tip A))
Slušalke 1 (3.5 mm mini vtič)
EPREL 1318849
Vrsta napajalnika Napajanje
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 26 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vključeni kabli Napajalni kabel
Vključeni dodatki Hiter začetni meni
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100x100mm
Skladnost monitorja s standardi VESA FDMI
Globina (mm) 54.9 mm
Višina (mm) 426.2 mm
Širina (mm) 716.3 mm
Nazivna teža 5.7 kg
Globina (mm) 213.8 mm
Višina (mm) 496.2 mm
Širina (mm) 716.3 mm
Teža 6.7 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 803 mm
Širina paketa (mm) 560 mm
Višina paketa (mm) 187 mm
Bruto teža paketa (kg) 9.2 kg
Neto teža (kg) 6.7 kg
Število kosov v paketu 1
Dolžina škatle (mm) 803 mm
Širina škatle (mm) 187 mm
Višina škatle (mm) 560 mm