Koda izdelka: 189493
Blagovna znamka: SAMSUNG
Zaloga pri dobavitelju:  Preveri rok dobave
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Izdelka ne morete naročiti, ker ga nimamo zalogi.
Prosimo, pošljite nam povpraševanje. Hvala za razumevanje.
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Array
Odgovorna organizacija: Samsung Electronics Austria GmbH, Praterstrasse 31, Vienna, AT
Specifikacije:https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1571400_SL.pdf
Velikost zaslona:86,36 cm (34,0")
Ločljivost:3440 x 1440 ( UWQHD)
Nastavljiv po višini:Da
Zaslon na dotik:Ne
Zvočniki:Da
Zvočniki dodatno:5W
Ukrivljen zaslon:Da
Ukrivljen zaslon dodatno:1000R
Prilagodljivo osveževanje:FreeSync
Namen monitorja:Poslovni
Priključki:HDMI, DP, USB-C (90W), USB hub, LAN
Tip matrike:VA
Svetilnost:350 cd/m2
Kontrast:3000:1
Kontrast dodatno:mega (dinamični)
Tehnične lastnosti
KONTRAST 3000:1
Namen monitorja Poslovni
Nastavljiv po višini Da
SVETILNOST 350 cd/m2
Tip matrike VA
Ukrivljen zaslon Da
Ukrivljen zaslon dodatno 1000R
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Da
Zvočniki dodatno 5W
Ostali izdelki iz te kategorije
AOC 27P2Q poslovni monitor - 68.6cm (27"), FHD (1920 x 1080), IPS, 75Hz, 4ms (GTG), Adaptive Sync, USB razdelilnik, 1x D-SUB (VGA), 1x DVI-D, 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2