ASUS ProArt PA34VCNV ukrivljen profesionalni monitor - 86.61cm (34.1'), UWQHD (3440 x 1440), IPS, 3800R, 100% sRGB, dE < 2, USB-C PD 96W, RJ45
Koda izdelka: 188948
Blagovna znamka: ASUS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1583863
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike IPS
Dolžina diagonale 34"
Gledljiva dolžina diagonale 34.1"
Curve Radius 3800R
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.2325 mm
Število barv 10-bit (1.073B)
Najvišja ločljivost 3440 x 1440
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 60 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 135 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 15 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 60 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 48 Hz
Svetlost slike 300 kandel / m²
Kontrast slike 1 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 5 ms
Obdelava zaslona Anti-glare
Razmerje slike 21:9
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Vrtljivo
Gamut sRGB 100%
Večkanalni pregled Slika po sliki (PBP), Slika v sliki (PIP)
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 2 W
Izhodna moč 4 W
HDMI 2 (HDMI (Tip A))
DisplayPort 2
USB 3.2 Gen 1 1 (USB 3.2 (type C)); 2 (USB 3.2 (type A))
LAN 1 (RJ-45)
Slušalke 1 (3.5 mm mini vtič)
EPREL 1583863
Vrsta napajalnika Polnilec
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 26.9 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vključeni kabli Napajalni kabel
Vključeni dodatki Hiter začetni meni
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100 mm
Skladnost monitorja s standardi Energijska zvezda, VESA FDMI, EPEAT Srebro
Barva Srebrna
Globina (mm) 91.7 mm
Višina (mm) 369.7 mm
Širina (mm) 817.2 mm
Nazivna teža 7.8 kg
Globina (mm) 240 mm
Višina (mm) 569.2 mm
Širina (mm) 817.2 mm
Teža 10.8 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 1080 mm
Širina paketa (mm) 520 mm
Višina paketa (mm) 190 mm
Bruto teža paketa (kg) 16.3 kg
Neto teža (kg) 10.8 kg
Število kosov v paketu 1
Dolžina škatle (mm) 1080 mm
Širina škatle (mm) 190 mm
Višina škatle (mm) 520 mm