Koda izdelka: 190156
Blagovna znamka: SAMSUNG
Zaloga pri dobavitelju:  Preveri rok dobave
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Izdelka ne morete naročiti, ker ga nimamo zalogi.
Prosimo, pošljite nam povpraševanje. Hvala za razumevanje.
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Array
Odgovorna organizacija: Samsung Electronics Austria GmbH, Praterstrasse 31, Vienna, AT
Velikost zaslona:86,36 cm (34,0")
Ločljivost:3440 x 1440 ( UWQHD)
Ločljivost dodatno:21:9
Nastavljiv po višini:Da
Nastavljiv po višini dodatno:120,0 mm (± 5,0 mm)
Zaslon na dotik:Ne
Zvočniki:Da
Zvočniki dodatno:5W
Ukrivljen zaslon:Da
Ukrivljen zaslon dodatno:1000R
Prilagodljivo osveževanje:FreeSync
Namen monitorja:Poslovni
Priključki:HDMI, DP, USB-C, USB hub, LAN
Tip matrike:VA
Svetilnost:350 cd/m2
Kontrast:3000:1
Tehnične lastnosti
KONTRAST 3000:1
Ločljivost dodatno 21:9
Namen monitorja Poslovni
Nastavljiv po višini Da
Specifikacije Https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1574244_SL.pdf
SVETILNOST 350 cd/m2
Tip matrike VA
Ukrivljen zaslon Da
Ukrivljen zaslon dodatno 1000R
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Da
Zvočniki dodatno 5W