Philips 45B1U6900C ukrivljen poslovni monitor - 113cm (45'/44.5' vidno), DQHD (5120 x 1440), VA, 1500R, 75Hz, 4ms (GTG), Adaptive sync, HDR400, USB-C PD 100W, USB razdelilnik, RJ45, 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.4
Koda izdelka: 188610
Blagovna znamka: PHILIPS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1406043
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike VA
Dolžina diagonale 45"
Gledljiva dolžina diagonale 44.5"
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.2124 mm
Pixel Density 120 ppi
Število barv 16.7 M
Najvišja ločljivost 5120x1440
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 75 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 114 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 30 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 75 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 48 Hz
Svetlost slike 450 kandel / m²
Kontrast slike 3 000 : 1
Dinamično kontrastno razmerje 80 000 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 4 ms
Zaslonski kontronik Eco Mode
Obdelava zaslona Anti-glare, Hard Coating 2H, Haze 25%
Razmerje slike 32:9
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Vrtljivo
Gamut sRGB 123%, NTSC 107%
Večkanalni pregled Slika po sliki (PBP), Slika v sliki (PIP)
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 5 W
Izhodna moč 10 W
HDMI 2 (HDMI (Tip A))
DisplayPort 1
USB 2 (USB Type C); 4 (USB Type-A)
USB 3.2 Gen 1 1 (USB 3.2 (type B))
Audio Out 1 (3.5 mm mini vtič)
LAN 1 (RJ-45)
Zahtevan operacijski sistem Apple Mac OS X Microsoft Windows 8 or Later
EPREL 1406043
Vrsta napajalnika Napajanje
Lokacija napajalnika Notranji
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 36.5 W
Najvišja poraba energije 46.3 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.3 W
Vgrajene naprave USB Hub, KVM Switch
Vključeni kabli Napajalni kabel, HDMI kabel, DisplayPort kabel, USB kabel vrste C
Vključeni dodatki Dokumentacija
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100x100mm
Skladnost monitorja s standardi VESA DDC / CI, VESA FDMI, TCO, RoHS, Energy Star 8.0
Barva Črna
Povprečni čas med odpovedma 70000 h
Najvišja temperatura okolja 40 °C
Najnižja temperatura okolja 0 °C
Najvišja temperatura okolja v mirovanju 60 °C
Najnižja temperatura okolja v mirovanju -20 °C
Najvišja vlažnost med delovanjem 80 %
Najnižja vlažnost med delovanjem 20 %
Najvišja operativna višina 3658 m
Globina (mm) 158 mm
Višina (mm) 337 mm
Širina (mm) 1085 mm
Nazivna teža 9.75 kg
Globina (mm) 238 mm
Višina (mm) 515 mm
Širina (mm) 1085 mm
Teža 12.81 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 1180 mm
Širina paketa (mm) 535 mm
Višina paketa (mm) 235 mm