Philips Evnia 5000 32M2C5500W ukrivljen gaming monitor - 80cm (32'/31.5' vidno), QHD (2560 x 1440), VA, 1500R, 240Hz, 0.5ms (MPRT), FreeSync Premium Pro, HDR400, USB razdelilnik, 2x HDMI 2.0, 2x DP 1.4
Koda izdelka: 191370
Blagovna znamka: PHILIPS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1709392
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike VA
Dolžina diagonale 32"
Gledljiva dolžina diagonale 31.5"
Curve Radius 1000R
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.2724 mm
Število barv 16.7 M
Najvišja ločljivost 2560 x 1440
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 240 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 255 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 30 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 240 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 48 Hz
Svetlost slike 500 kandel / m²
Kontrast slike 4 000 : 1
Dinamično kontrastno razmerje Mega DCR
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 0.5 ms
Obdelava zaslona Anti-glare, Trden premaz 3H, Haze 25%
Razmerje slike 16:09
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Vrtljivo
Gamut sRGB 122%, NTSC 100%, DCI-P3 92%
Večkanalni pregled Slika po sliki (PBP), Slika v sliki (PIP)
HDMI 2 (HDMI (Tip A))
DisplayPort 2
Audio Out 1 (3.5 mm mini vtič)
USB 3.2 1 (USB 3.2 (type B)); 4 (USB 3.2 (type A))
EPREL 1709392
Vrsta napajalnika Napajanje
Lokacija napajalnika Notranji
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 39.36 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vgrajene naprave USB Hub
Vključeni kabli Napajalni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DisplayPort kabel
Vključeni dodatki Stojalo, Dokumentacija
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100x100mm
Skladnost monitorja s standardi VESA FDMI
Barva Dark Slate
Povprečni čas med odpovedma 50000 h
Najvišja temperatura okolja 40 °C
Najnižja temperatura okolja 0 °C
Najvišja temperatura okolja v mirovanju 60 °C
Najnižja temperatura okolja v mirovanju -20 °C
Najvišja vlažnost med delovanjem 80 %
Najnižja vlažnost med delovanjem 20 %
Najvišja operativna višina 3658 m
Globina (mm) 131 mm
Višina (mm) 426 mm
Širina (mm) 700 mm
Nazivna teža 6.5 kg
Globina (mm) 320 mm
Višina (mm) 601 mm
Širina (mm) 700 mm
Teža 8.35 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 900 mm
Širina paketa (mm) 527 mm
Višina paketa (mm) 226 mm