ASUS TUF Gaming VG34VQL3A gaming monitor (ukrivljen) – 34'', UWQHD (3440 x 1440), 180Hz, 1500R, Zakrivljen dizajn, Izjemno nizka sinhronizacija motenj gibanja, Freesync Premium Pro, 1ms (GTG), 125% sRGB, DisplayHDR 400, DisplayWidget Center
Koda izdelka: 188947
Blagovna znamka: ASUS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1586602
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike VA
Dolžina diagonale 34"
Gledljiva dolžina diagonale 34"
Curve Radius 1500R
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.232 mm
Število barv 16.7 M
Najvišja ločljivost 3440 x 1440
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 180 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 149 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 30 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 180 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 40 Hz
Svetlost slike 400 kandel / m²
Kontrast slike 4 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 1 ms
Obdelava zaslona Anti-glare
Razmerje slike 21:9
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Vrtljivo
Gamut sRGB 125%
Večkanalni pregled Slika po sliki (PBP), Slika v sliki (PIP)
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 2 W
Izhodna moč 4 W
HDMI 2 (HDMI (Tip A))
DisplayPort 2
USB 3.2 Gen 2 3 (USB 3.2 (type A))
Slušalke 1 (3.5 mm mini vtič)
EPREL 1586602
Vrsta napajalnika Polnilec
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 27 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vključeni kabli Napajalni kabel
Vključeni dodatki Hiter začetni meni
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100 mm
Skladnost monitorja s standardi VESA FDMI
Barva Črna
Globina (mm) 111 mm
Višina (mm) 364 mm
Širina (mm) 808 mm
Nazivna teža 5.8 kg
Globina (mm) 250 mm
Višina (mm) 541 mm
Širina (mm) 808 mm
Teža 8.1 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 915 mm
Širina paketa (mm) 495 mm
Višina paketa (mm) 280 mm
Bruto teža paketa (kg) 11.3 kg
Neto teža (kg) 8.1 kg
Število kosov v paketu 1
Dolžina škatle (mm) 915 mm
Širina škatle (mm) 495 mm
Višina škatle (mm) 280 mm