Koda izdelka: 188759
Blagovna znamka: ASUS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1392009
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike IPS
Dolžina diagonale 32"
Gledljiva dolžina diagonale 31.5"
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.182 mm
Število barv 1.07B
Najvišja ločljivost 3840 x 2160
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 60 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 140 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 110 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 60 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 24 Hz
Svetlost slike 350 kandel / m²
Kontrast slike 1 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 4 ms
Obdelava zaslona Anti-glare
Razmerje slike 16:09
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Pivot, Vrtljivo
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 2 W
Izhodna moč 4 W
DisplayPort 1
HDMI 2 (HDMI (Tip A))
USB 3.2 Gen 1 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B))
Avdio vmesnik 1 (3.5 mm mini vtič)
EPREL 1392009
Vrsta napajalnika Napajanje
Lokacija napajalnika Notranji
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 30 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vgrajene naprave USB Hub
Vključeni kabli HDMI kabel, Napajalni kabel, USB 3.0 kabel
Vključeni dodatki Screwdriver, Garancijska kartica
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100x100mm
Skladnost monitorja s standardi Energijska zvezda, VESA FDMI, EPEAT Srebro, TCO
Barva Črna
Globina (mm) 53 mm
Višina (mm) 423.7 mm
Širina (mm) 714.6 mm
Nazivna teža 6.22 kg
Globina (mm) 264.9 mm
Višina (mm) 594.1 mm
Širina (mm) 714.6 mm
Teža 9.34 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 794 mm
Širina paketa (mm) 512 mm
Višina paketa (mm) 218 mm
Bruto teža paketa (kg) 12 kg
Neto teža (kg) 9.34 kg
Število kosov v paketu 1
Dolžina škatle (mm) 794 mm
Širina škatle (mm) 512 mm
Višina škatle (mm) 218 mm