ASUS VA24EQSB Business Monitor - 24' (23.8' viewable), Full HD, IPS, Frameless, 75Hz, Adaptive-Sync, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable
Koda izdelka: 188556
Blagovna znamka: ASUS
Zaloga pri dobavitelju:  NA ZALOGI
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Količina:
Dodaj v košarico
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 1118024
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike IPS
Dolžina diagonale 23.8"
Gledljiva dolžina diagonale 23.8"
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.2745 mm
Število barv 16.7 M
Najvišja ločljivost 1920 x 1080
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 75 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 84 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 24 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 75 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 48 Hz
Svetlost slike 300 kandel / m²
Kontrast slike 1 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 5 ms
Obdelava zaslona Anti-glare
Razmerje slike 16:09
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Pivot, Vrtljivo
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 2 W
Izhodna moč 4 W
DisplayPort 1
HDMI 1 (HDMI (Tip A))
USB 3.2 Gen 1 2 (USB 3.2 (type A))
Slušalke 1 (3.5 mm vtič)
VGA 1 (15-pin DB)
EPREL 1118024
Vrsta napajalnika Napajanje
Lokacija napajalnika Notranji
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 13.5 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vgrajene naprave USB Hub
Vključeni kabli Napajalni kabel
Vključeni dodatki Hiter začetni meni, Garancijska kartica
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100x100mm
Skladnost monitorja s standardi Energijska zvezda, VESA FDMI, TCO
Barva Črna
Globina (mm) 44.4 mm
Višina (mm) 325 mm
Širina (mm) 540.4 mm
Nazivna teža 3.2 kg
Globina (mm) 211.4 mm
Višina (mm) 450.8 mm
Širina (mm) 540.4 mm
Teža 5.2 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 618 mm
Širina paketa (mm) 405 mm
Višina paketa (mm) 191 mm
Bruto teža paketa (kg) 7.2 kg
Neto teža (kg) 5.2 kg
Število kosov v paketu 1
Dolžina škatle (mm) 618 mm
Širina škatle (mm) 405 mm
Višina škatle (mm) 191 mm