ASUS VA27AQSB Monitor – 27'', WQHD (2560 x 1440), IPS, Brezokvirni, 75Hz, Prilagodljiv-sync, DisplayPort, HDMI, Tehnologija za nego oči, Nizka modra svetloba, Brez utripanja, Prilagodljivo na steno, Ergonomično stojalo
Koda izdelka: 188535
Blagovna znamka: ASUS
Zaloga pri dobavitelju:  Preveri rok dobave
Cena dostave:
Ocena:
-39   Na podlagi 2 ocen
Izdelka ne morete naročiti, ker ga nimamo zalogi.
Prosimo, pošljite nam povpraševanje. Hvala za razumevanje.
je izdelek drugje cenejši?
Oddajte povpraševanje za zadnjo ceno.
Prihranite pri nakupu tega izdelka z registracijo, saj vam na vaš račun vrnemo
dobroimetja.
Tehnične lastnosti
EPREL 364611
Vrsta zaslona LCD
Tehnologija zaslona TFT Active Matrix
Vrsta matrike IPS
Dolžina diagonale 27"
Gledljiva dolžina diagonale 27"
Vrsta frekvenc Dot Pitch
Razpon frekvenc 0.2335 mm
Število barv 16.7 M
Najvišja ločljivost 2560 x 1440
Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti 75 Hz
Najvišja horizontalna frekvenca 112 kHz
Najnižja horizontalna frekvenca 24 kHz
Najvišja vertikalna frekvenca 75 Hz
Najnižja vertikalna frekvenca 48 Hz
Svetlost slike 350 kandel / m²
Kontrast slike 1 000 : 1
Maksimalen horizontalni zorni kot 178 °
Maksimalen vertikalni kot gledljivosti 178 °
Čas odzivnosti 1 ms
Obdelava zaslona Anti-glare
Razmerje slike 16:09
Ergonomske lastnosti Nagib, Nastavljiva višina, Pivot, Vrtljivo
Vrsta oblike zvočnika Integrirano
Vrsta avdio izhoda Stereo
Izhodna moč na kanal 2 W
Izhodna moč 4 W
DisplayPort 1
HDMI 1 (HDMI (Tip A))
USB2.0 2 (USB tip A)
Avdio vmesnik 1 (3.5 mm mini vtič)
EPREL 364611
Vrsta napajalnika Napajanje
Lokacija napajalnika Notranji
Najvišja vhodna frekvenca 60 Hz
Najvišja vhodna napetost 240 V
Najnižja vhodna frekvenca 50 Hz
Najnižja vhodna napetost 100 V
Poraba energije pri delovanju 15.93 W
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 0.5 W
Vgrajene naprave USB Hub
Vključeni kabli USB kabel, HDMI kabel, Napajalni kabel, DisplayPort kabel
Vključeni dodatki Hiter začetni meni, Garancijska kartica
Možnost namestitve Namizni
Varnostne lastnosti Kensington ključavnica
Vmesnik FDMI 100x100mm
Skladnost monitorja s standardi Energijska zvezda, VESA FDMI, TCO
Barva Črna
Globina (mm) 51.5 mm
Višina (mm) 365.8 mm
Širina (mm) 613.83 mm
Nazivna teža 4.41 kg
Globina (mm) 226.3 mm
Višina (mm) 517.29 mm
Širina (mm) 613.83 mm
Teža 6.69 kg
Garancija v Sloveniji Da
Trajanje garancije (meseci) 36 mesecev
Pogoji za uveljavljanje garancije Serijska številka
Dolžina paketa (mm) 712 mm
Širina paketa (mm) 441 mm
Višina paketa (mm) 207 mm
Bruto teža paketa (kg) 8.54 kg
Neto teža (kg) 6.69 kg
Število kosov v paketu 1
Dolžina škatle (mm) 712 mm
Širina škatle (mm) 441 mm
Višina škatle (mm) 207 mm